1. مقام اول:
در گروه "داخلی مسکونی"
- خانه روستایی "Bungalow"
نویسنده: معمار پاول آبراموف ، دفتر معماری ARDEPO
در گروه "داخلی عمومی" - دهلیز هتل "Holiday Inn" در سامارا
نویسندگان: معماران ویتالی ساموگروف ، والنتین پاستوشنکو ، دفتر معماری "ساموگروف و پاستوشنکو" ، سامارا
در گروه "جزئیات داخلی":
در مجموعه جزئیات:
- شیشه رنگی به صورت عمده
- دیوار چوب پنبه
- ستون گرد
- "پرتو" 9-G9 ؛
- لوستر اتاق ناهار خوری "PORRO"
نویسنده: معمار ایوان شالمین
در گروه "موضوع در داخل کشور":
- چهارپایه میله ای
نویسنده: معماران - پتر زایتسف ، آرسنی بوریسنکو ، دفتر معماری "Za Bor"
در نامزدی "نصب موضوع"
- "زیستگاه"
نویسندگان: طراحان میخائیل لیکین ، ماریا سومینینا ، پروژه MISHMASH
در گروه "M3"
- مکعب "انبار"
نویسندگان: Commune.arch
2. مقام دوم:
در گروه "داخلی مسکونی"
به اتفاق آرا تصمیم گرفته شد که دو مقام دوم اهدا شود:
- آپارتمان "5.5 کیلومتر"
نویسنده: معمار کنستانتین لارین ، دفتر معماری "Progress-88"
- آپارتمان در "خانه روی خاکریز"
نویسنده: معمار آندری سیسوف ، دفتر معماری "پروژه SMArt"
در گروه "داخلی عمومی"
به اتفاق آرا تصمیم گرفته شد که دو مقام دوم اهدا شود:
- رستوران "Khmel and Malt" ، کوکتل بار "SHOT"
نویسندگان: معماران - Ekaterina Gurari ، Andrey Gurari
- دفتر آژانس ارتباطات "ZERO"
نویسنده: معمار الکسی لوچوک ، سن پترزبورگ
در گروه "جزئیات داخلی"
- شومینه در یک خانه روستایی
نویسنده: کارگاه معماری و هنری کارن باليان ، معمار کارن باليان
در گروه "موضوع در داخل کشور"
- نصب و راه اندازی. آپارتمان در خیابان. اولوف پالمه
نویسندگان: معماران بوریس اوبورویچ-بوروفسکی ، داریا اوسیپووا ، دفتر معماری "طراحی اوبورویچ"
در نامزدی "نصب موضوع"
- سبک
نویسندگان: معماران آندری ساوین ، آندری چلتسوف ، میخائیل لابازوف ، دفتر معماری "Art-Blya"
در گروه "M3"
- نصب نوری "فضای بی نهایت"
نویسندگان: Loko-Motiv
ویژه - جایزه Moskomarkhitektura
در گروه "داخلی عمومی"
برای انعکاس حرفه ای ایده فعالیت های شرکت در فضای کم
- منطقه مذاکره شرکت "Symmetron - قطعات الکترونیکی"
نویسنده: معمار دیمیتری ملیتونیان ، دفتر معماری I. DMG
3. مقام سوم:
در گروه "داخلی مسکونی"
- اپارتمان
نویسندگان: معماران - پتر زایتسف ، آرسنی بوریسنکو ، دفتر معماری "Za Bor"
در گروه "داخلی عمومی"
- دفتر نمایندگی "گروه رسانه ای روسیه"
نویسندگان: معماران دیمیتری اوچاروف ، بوریس واسکوبوینیکوف ، استودیوی "Nefa Research"
در گروه "جزئیات داخلی"
- پله ها. آپارتمان دوبلکس در منطقه Odintsovsky
نویسندگان: معماران Kirill Kochetov ، Ilya Shulgin
در گروه "موضوع در داخل کشور"
- جدول "لانه"
نویسنده: معمار الکسی کوزیر ، کارگاه معماری الکسی کوزیر
در گروه "M3"
- هواپیمای فضایی
نویسندگان: معماران کسنیا تیتووا ، الیزاتا واسیلیوا
4. جایزه ویژه هیئت داوران با ارائه مدرک دیپلم:
برای کل کارها - برای حرفه ای بودن:
- کافه باشگاه "Esquire" ؛
- رستوران آبجو "کتابخانه" ؛
- رستوران غذاهای اروپایی "معروف" ؛
- نوار سوشی "Samoto" ؛
- مرکز سرگرمی چند منظوره "بابل" ؛
- زنجیره قهوه خانه ها "قهوه بنوشند"
نویسنده: Baza-design، Rostov-on-Don
5. عنوان "برنده" با ارائه دیپلم:
در گروه "داخلی مسکونی"
- آپارتمان آهنگساز آنتونی بونامیچی در سن پترزبورگ
نویسنده: طراح الکسی نوویکوف ، سن پترزبورگ
- آپارتمان مسکونی
نویسندگان: معماران اولگا شاراپووا ، سرگئی آلاخوردی
- آپارتمان در یک ساختمان مرتفع
نویسندگان: معماران ناتالیا گرادسکوا ، اولگا کاریاسووا ، کلاودیا فرولوویچوا ، دفتر معماری "میدان سفید" ، سامارا
- خانه تعطیلات
نویسنده: معمار Vsevolod Chelnokov
در گروه "داخلی عمومی"
- دفتر "1 شرکت بیمه"
نویسندگان: معماران اینسا بلووسوا ، دنیس ایوانف ، A-STILE
- "کافه FM"
نویسندگان: معماران گریگوری ماروف ، وادیم استاریکوف ، استودیو 69
در گروه "جزئیات داخلی"
- راه پله در فضای داخلی مسکونی خصوصی
نویسنده: معمار Gia Chichua ، دفتر معماری "Point A"
در گروه "موضوع در داخل کشور"
- مبلمان ARCHFACAGUZ
نویسنده: معمار الكساندر سیكستل
در نامزدی "نصب موضوع"
- "زندگی اشکال صحیح"
نویسنده: طراح النا تپلیتسکایا ، تپلیتسکایا - طراحی
- "طبیعت و انسان"
نویسنده: ویکتور Reshetnikov طراح
در گروه "M3"
- تقدیم به Geo Vai Doosburg
نویسنده: معمار Evgeniya Grishina ، موسسه معماری مسکو