2024 نویسنده: David Durham | [email protected]. آخرین اصلاح شده: 2023-12-16 02:33
چهارمین مسابقه باز معماری "Archnovation" با آثاری که در دوره 2014-2016 خلق شده بودند ، حضور داشت. امسال 230 درخواست از مناطق مختلف کشور ارسال شده است. 98 پروژه در لیست طولانی ، 56 پروژه در لیست كوتاه قرار گرفتند و برگزاركنندگان مسابقه خاطرنشان كردند كه حدود یك چهارم از كلیه درخواستهای ارسالی از معماران جوان بوده است.
ساختمانها و بناهای مسکونی و عمومی. ساختمان ها
بهترین شیject اجرا شده ، مجتمع مسکونی ، ساختمان عمومی ، سازه
جایزه بزرگ مسابقه
غرفه فناوری فناوری اطلاعات مسکو / شهر SMART ، VDNKh ، مسکو
مدودف V. N. ، Mamleev O. R. ، Medinsky O. V. ، Kanunnikov M. N. ، Korochkova O. V. (دفتر معماری "بعد چهارم" ، مسکو)
دیپلم برنز
پروژه اقامتگاه های مسافرتی پیاده روی مدولار در ایسلند / Landmannalaugar ، ایسلند
Kukharskiy S. ، Efanov A. ، Chereiskaya A. (آزمایشگاه معماری SA آزمایشگاه ، سن پترزبورگ)
برنامه ریزی شهری. پروژه ها
بهترین پروژه توسعه شهری
دیپلم طلا
بلوارهای شهر / منطقه Tver ، نزدیک روستای Palkino
Leonovich A.، Markus K.، Saxon M.، Khandzhi D. (LLC "APP-PANAKOM"، مسکو)
دیپلم نقره
توسعه دشت سیل ناگاتینسکایا / مسکو
Vissarionov Yu. G. ، Savkin K. M. ، Barinov R. Yu. ، Ziborov D. V. (LLC "PTAM Vissarionova" ، مسکو)
دیپلم برنز
مجتمع مسکونی "نماد"
Nadtochy A. ، Butko V. ، Alimov P. ، Biryukov S. ، Khudenkikh D. ، Sorokin A. ، Shapiro A. ، Romanova O. ، Filatov N. ، Kutai E. ، Khakimullin A. ، Zhukov I ، Topolev V. ، کوچینسکی N. ، Sechenov A. (دفتر معماری ATRIUM ، مسکو)
معماری خصوصی. ساختمان ها
بهترین ساختمان مسکونی فردی
دیپلم طلا
ویلا در سوچی
فدورووا A. Ya. (دفتر معماری الکساندرا فدرووا ، مسکو)
دیپلم نقره
VILLA R / منطقه مسکو
Gikalo S. G. ، Kuptsov A. Yu. ، Fedulov A. V. (LLC معماران Gikalo Kuptsov ، مسکو)
دیپلم برنز
خانه مسکونی فردی "جنگل اوسپنسکی" / در نزدیکی روستای مولودنوو ، منطقه مسکو ، منطقه اویندینسفسکی ، بزرگراه دوم روبلوو-اوسپنسکو
Kuzembaev T. B. ، Perventsev A. S. ، Razumova K. A. ، Moshkovich K. A. (کارگاه معماری Totan Kuzembaev ، مسکو)
معماری خصوصی. ساختمان ها
بهترین فضای داخلی عمومی یا خصوصی
دیپلم طلا
W_G BETONE ، روسیه / مسکو
سرگئی ناسدکین (شرکت معماری ARCH.625 ، مسکو)
دیپلم نقره
فضای داخلی یک خانه روستایی در روستای مارفینو
Fedorova A. Ya. ، Fedorova P. Ya. ، Kalyuta S. M. (دفتر معماری الکساندرا فدرووا ، مسکو)
دیپلم برنز
نمایشگاه "زندگی افراد زنده" / "آرسنال" ، نیژنی نووگورود
Maslov M. ، Streletsky B. ، Struchalina A. (استودیوی [MISH] ، نیژنی نووگورود)
معماری خصوصی. پروژه ها
بهترین پروژه یک ساختمان مسکونی منفرد
دیپلم طلا
ویلا در منطقه بارویخا / مسکو
الکسی نیکولاشین (دفتر معماری SL پروژه ، مسکو)
دیپلم نقره
پروژه خانه روستایی در Serebryany Bor
Fedorova A. Ya. ، Gubskaya I. ، Kalyuta S. M. (دفتر معماری الکساندرا فدرووا ، مسکو)
دیپلم برنز
VILLA G / روسیه
Gikalo S. G. ، Kuptsov A. Yu. (LLC "معماران Gikalo Kuptsov" ، مسکو)
معماری خصوصی. پروژه ها
بهترین طراحی داخلی خصوصی یا عمومی
دیپلم نقره
پروژه داخلی یک آپارتمان در بلوار مشچرسکی
فیلیوشکین I. M. Filyushkina V. A. (استودیوی مختلف ، نیژنی نووگورود)
دیپلم برنز
هاستل "URBAN CUBE" / کراسنویارسک
کلپوکووا ماریا ، کراسنویارسک
معماری خصوصی. پروژه ها
بهترین پروژه خانه چوبی
دیپلم طلا
استودیوی خانه ای برای یک خانواده جوان نیکولینا گورا ، منطقه اودینتسوو
ریباچوک کسنیا ، مسکو
دیپلم نقره
"ساختمان مسکونی برای 5 آپارتمان" / منطقه Tver
V. V. Kharitoshin (استودیوی معماری "INFINIT DEZIGN" ، مسکو)
دیپلم برنز
پروژه یک خانه پیش ساخته معمولی برای سایت اردوگاه DUTCH
پرناتکین K. G. ، Shabalin S. V. ، Morozov D. E. ، Nechaev E. D. (استودیوی معماری DUTCH ، نیژنی نووگورود)
بهسازی مناطق عمومی
بهبود فضای عمومی
دیپلم طلا
غرفه اصلی در پارک Village Olympic-80 ، مسکو ، خیابان. لوباچفسکی
D. Chistov، G. Guryanov، A. Petrakov، S. Stambolieva، S. Kaptur ، طراح: A. Egorov (دفتر معماری Praktika ، مسکو)
دیپلم نقره
مفهوم توسعه و بهسازی میدان به نام Sverdlova / روسیه ، نیژنی نووگورود ، میدان در تقاطع خیابان B. Pokrovskaya و Oktyabrskaya
سازمان غیر انتفاعی خودمختار "اوگورود" (نیژنی نووگورود)
*** دیپلم برنز
مفهوم راه حل های چشم انداز و محوطه سازی منطقه ساحلی در امتداد رودخانه Okhta / سن پترزبورگ
Kukharsky S.، Chereiskaya A. آزمایشگاه معماری "آزمایشگاه SA" (سن پترزبورگ)
بهسازی مناطق عمومی
بهسازی مناطق حیاط
دیپلم طلا
"Dvor-community" / ولگوگراد ، خیابان تاکاچوا
Pasoshnikov R. A. ، Ivanova M. V.
دیپلم نقره
مفهوم توسعه و بهسازی حیاط N. R. E. Alekseeva / نیژنی نووگورود ، خیابان سماشکو ، 56 ساله
سازمان غیر انتفاعی خودمختار "اوگورود" (نیژنی نووگورود)
مسابقه معماران و دانشجویان ارشد جوان
دیپلم طلا
مجتمع چند منظوره در قلمرو کارخانه اسلحه سازی سابق در Sestroretsk ، پروژه فارغ التحصیلی I. E. Repin ، 2016
دانیل یاکوولف (سن پترزبورگ)
دیپلم نقره
اشیا of کارگاه آموزشی معماری چوبی مدرن DREVOLUTION. پارک و باغ گیاه شناسی دانشگاه جنگلداری ، سن پترزبورگ (14 اثر)
شرکت کنندگان کارگاه 84 جوان معمار بودند. (سرپرست - N. Belousov ، سرپرست - O. Starkova)
دیپلم نقره
"مرکز آموزشی" / منطقه سامارا ، پوز ولژسکی
"مرکز تفسیر تاریخ شهر" / سامارا ، خیابان. کروپسکایا
ریابوف S. N.
دیپلم برنز
پروژه بازسازی یک چهارم در Moskovsky Prospekt در سن پترزبورگ ، دیپلم آکادمی معماری و ساختمانی Repin ، 2015
گیمنازدینوف م.م.
دیپلم برنز
مجتمع کنسرت در یکاترینبورگ ، دانشگاه معماری و هنر دولتی اورال ، 2016
یاروش V. G.
نامزدی ویژه"بهترین طراحی ساختمان با استفاده از آجرهای سرامیکی"
پروژه خانه "املاک روسیه"
Lyubetskiy M. G.
مجتمع مسکونی چند طبقه با اتاق های سرویس داخلی و پارکینگ زیرزمینی در خیابان. Gostenskaya در بلگورود
Cherkashin A. A.
نامزدی ویژه"بهترین شی تحقق یافته با استفاده از آجرهای سرامیکی"
ساختمان مسکونی در Novopokrovsky / نیژنی نووگورود
پرناتکین K. G. ، Artamonycheva M. A. ، طراح Khvastunov P. V. (استودیوی معماری DUTCH ، نیژنی نووگورود)
نامزدی ویژهبنجامین مور بهترین راه حل رنگ"
LCD Green Park / مسکو ، خیابان کشاورزی ، اوه. 35 ، بلوک 1 ، ساختمان 1.1،1.2
Burdova Yu. F. ، Aleksakova O. A. ، Telkanova S. V. ، Safiullina I. E. ، Vlasenko O. V. (بورو مسکو ، مسکو. طراح عمومی "APEX". طرح کلی - ژیل اسپیس)
در 14 اکتبر ، نمایشگاه Crocus Expo میزبان اعلامیه های برندگان مسابقه معماری Present of Future بود که توسط مجله Interior Digest ، شرکت های Emporio Casa و Cosmit برگزار شد. بهترین پروژه ها توسط هیئت داوران بین المللی در پنج نامزدی انتخاب شدند که یکی از آنها توسط طراحان روسی برنده شد. آثار شرکت کنندگان در غرفه مجله به عنوان بخشی از نمایشگاه مبلمان ایتالیایی iSaloni WorldWide در نمایشگاه Crocus نشان داده شد
معماری منظره نمایشگاه. نمای از خانه »، که از 19 تا 23 اکتبر در مجلس در برستسکایا برگزار شد ، در آخرین روز به برندگان و برندگان مسابقه جایزه داد. هیئت منصفه با افتخار افزایش روحیه رقابت و چرخش کیفی از املاک کوچک خصوصی به بهبود مناطق عمومی را موفقیت اصلی امسال عنوان کرد. تأیید این کلمات GRAND PRIX مسابقه بود
در تاریخ 25 ژوئن 2019 ، در NCGO شعبه Volgo-Vyatka ، مراسم اهدای جوایز برای برندگان Archnova V. برگزار شد. "> شرکت کنندگان آثار خود را در پنج نامزدی ارائه دادند: ساختمانها و بناهای مسکونی و عمومی ، برنامه ریزی شهری ، خصوصی معماری ، بهسازی مناطق شهری ، مسابقه دوره های ارشد معماران و دانشجویان جوان. "> هیئت داوران مسابقه - النا گونزالس ، آنتون نادتوچی ، ناتالیا سیدوروا ، کنستانتین هو
در نیژنی نووگورود ، نتایج مسابقه سالگرد "Archnovation" خلاصه شد. جایزه بزرگ از TOTEMENT / PAPER به موزه کنیاک در چرنیاخوفسک رسید. ما در مجموع برندگان و برندگان را معرفی می کنیم - حدود 50 پروژه جایزه